Főoldal > Kulturális eseménynaptár > 2019.07.20
  • Betűméret
    nagyítás
  • Elküldöm e-mailben
  • Kinyomtatom

  • Megosztom:
  • Share


20.

A XV. Kőrispataki tábor szervezése

Helyszín: Erdőszentgyörgy

Szervező: BPME

Programfelelős: Kovrig Ildikó, Szász Enikő, Barabás Katalin

20.

III. Népművészeti Tábor

Helyszín: Pusztina

Szervező: PHE

Programfelelős: Nyisztor Ilona

20.

Gyógynövényismereti túrák

Helyszín: Máréfalva

Szervező: KŐLIK Hagyományőrző Művelődési Egyesület

Programfelelős: Szallós Kis Judit

20.

Kortárs grafikai tárlat

Helyszín: Kolozsvár, BMC Galéria

Szervező: BMC

Programfelelős: Székely Géza

20.

Képzőművészeti alkotótábor

Helyszín: Marosszentkirályi Művelődési Ház

Szervező: Marosszentkirályi Kádár György Kulturális E.

Programfelelős: Nagy Erika Emőke

20.

Szórakoztató programok Szovátafürdőn

Helyszín: Szováta

Szervező: Szováta város Önkormányzata – Turisztikai Információs Központ

Programfelelős: Bereczki Dana

20.

XVIII. Falunapok

Helyszín: Kisiratos, Művelődési ház

Szervező: Pro-Ki-Dor Kulturális Egyesület

Programfelelős: Szabadai Mária

20.

Székesi falunapok

Helyszín: Szekes


20.

Kelemen-havasok

Programfelelős: Buzás Márton

20.

Büdös-hegy – Bálványosvár

Helyszín: Bálványosfürdő

Programfelelős: László Ilona

20.

Biciklitúra – Kézdi-szék

Helyszín: Kézdivásárhely

Szervező: Háromszéki EKE

Programfelelős: Kozma Zoltán

20.

XXIII. Kaláka Tábor

Helyszín: Feketelak

Szervező: TA

Programfelelős: Egri Hajnal

20.

Unikornis országos anyanyelvi verseny és tábor

Helyszín: Csernáton

Szervező: AESZ

Programfelelős: Kádár Edit, Ördög-Gyárfás Lajos

20.

Marosszéki népzene és néptánctábor

Helyszín: Jobbágytelke

Szervező: Folkcenter Alapítvány

Programfelelős: Puskás Attila

20.

26. Zurboló edzőtábor

Helyszín: Algyógy

Szervező: BZE

Programfelelős: Tussay Szilárd

20.

Magyarléta falunapja

Helyszín: Magyarléta

Szervező: HT, RMDSZML, MLMH, MLRE

Programfelelős: Tamás Gebe András, Halmi László, Mátyás Attila, Laczi Enikő

20.

Jézer-Papusa

Helyszín: Hosszúmező

Szervező: Háromszéki EKE

Programfelelős: Gajdó Kelemen Éva

20.

Sebes-Körös menti sportnapok

Helyszín: Rév

Szervező: Pro Rév Egyesület

Programfelelős: Papp Csaba, Hasas János